Skip to content

Produkti energopārvaldībai un energoefektivitātei

 Vai vēlaties izmantot mūsdienīgus rīkus? Lieliski! Piedāvājam pārbaudītus un uzticamus produktus un tehnoloģijas.

Energoefektivitātes un energopārvaldības risinājumi ir SIA ZEDRA pamata pakalpojums. Pārstāvam ražotājus, ar kuru produktu  palīdzību var ērti plānot, veikt un analizēt energoefektivitātes pasākumus. Griezieties pie mums, ieteiksim jūsu situācijai atbilstošākos produktus energopārvaldībai un efektivitātes uzlabošanai. 

Mūsdienīgs IT risinājums energopārvaldības efektivitātes monitoringam. Elektrības, siltuma, gāzes un ūdens skaitītāju datu nolasīšanas sistēma

Resideo ir jauna Honeywell kompanija, kurā koncentrēti produkti mājokļiem: komfortam, apkurei, ūdens apgādei. Dažādi vārsti, filtri, automātikas bloki, sensori

Centraline by Honeywell nodarbojās ar BMS produktu un sistēmu ražošanu. Šeit apkopots viss lai uzbūvētu vadības un automatizācijas sistēmas

Kā pasūtīt?

Energoefektivitātes un energopārvaldības risinājumi ZEDRA SIA
pieredze-balts
Gadu pieredze
zedra-atri-balts
Ātra darbu izpilde
zedra-team-balts
Profesionāla komanda

"Energodati.lv" energopārvaldības platforma

Mūsdienīgs IT risinājums energopārvaldības efektivitātes uzlabošanai. 

Latvijā radīta platforma, kurā apvienot elektrības, gāzes, siltuma, tvaika un ūdens patēriņu datus, tos savietojot ar energopārvaldības elementiem. Sistēmā ir iespēja ierakstīt papildus datus arī manuāli.

Energodati.lv ļauj ātri un ērti novērtēt paveikto darbu efektivitāti, izsekot patēriņa izmaiņām, noķert anomālijas patēriņos.

Sistēma labi piemērota gan ēkām, ražotnēm, enerģētikai, ūdensapgādei un citām energointensīvām sistēmām.

Vairāk par energopārvaldības un enerģijas monitoringa platformu lasiet mājaslapā energodati.lv

Energopārvaldības un enerģijas monitoringa platforma Energodati.lv

Energopārvaldības platforma "Energodati.lv" Jūsu darba un enerģijas monitoringa cikla efektivitātei

Jēgpilna datu apkopošana, analīze un uz tiem balsītu lēmumu pieņemšana, nodrošina efektīvu resursu izmantošanu.

Energoefektivitātes monitoringa cikls ZEDRA SIA

Enerģijas monitoringa cikls

  1. Mērīt – apkopojiet enerģijas datus visā objektā. Esošie vai jaunie skaitītāji mēra, vāc un piegādā būtiskus datus no galvenajiem patēriņa punktiem visā jūsu elektrības vai siltuma sistēmā
  2. Vizualizēt – pārvērtiet datus par rīcībai noderīgu informāciju. Enerģijas monitoringa sistēma nodrošina izlietotās enerģijas datu pārdomātu vizualizāciju.
  3. Analizēt – enerģija ir darbs. Nav iespējams patērēt enerģiju nepaveicot darbu. Šajā etapā enerģijas patēriņš ir jāsavieno ar procesiem un produktiem, kas rada pievienoto vētrību. 
  4. Rīkoties – izmantojiet praktiski izmantojamu informāciju, lai pieņemtu saprātīgus lēmumus un veiktu operatīvās izmaiņas vai realizētu uzlabojumus.

"Centra Line" energopārvaldībai

Produkti ēku vadības un automatizācijas sistēmām VAS (BMS).

centra-line-by-honeywell

Vadības automātizācijas sistēmas – BMS darbojās kvalitatīvi, ja tehniskie risinājumi ir kārtībā. Ar labiem regulējošajem vārstiem, to regulējošajām piedziņām un sensoriem automātikas bloks darbosies ievērojami labāk. Arī tad, kad automātikas komponentes ir kārtībā, problēmas var radīt nenoregulētas hidrauliskā sistēma. Sistēmu darbību raksturo patērētā enerģija, ko uzskaita ar skaitītājiem.

Produktus, ar kuru palīdzību uzturēt kārtību visu sistēmu kopumā, atradīsiet Centraline by Honeywell preču katalogā šeit.

  • Atsūtiet preces kodu vai fotogrāfiju un mēs sagatavosim piedāvājumu.
  • Ja ir vajadzīgs risinājums, bet nezināt tieši kuri produkti ir vispiemērotākie. Sūtiet aprakstu, ko vēlaties atrisināt vai uzlabot. Sakomplektēsim produktus, lai viss strādātu izcili.
  • Pasūtīt

"Honeywell" energopārvaldībai

Pārbaudīti un uzticami produkti Jūsu ikdienas darbam.

Honeywell ir daudznozaru korporācija ar ražotnēm visā pasaulē. Honeywell izgudrojumi un tehnoloģijas radītas mūsdienu izaicinājumiem enerģijai un drošībai. Honeywell nodarbina aptuveni 122 000 cilvēku ieskaitot 19 000 inženierus un zinātniekus. Honeywell apveltīta ar neizsīkstošu koncentrēšanos uz kvalitāti, vērtību un tehnoloģijām.

Piedāvājam Honeywell automātikas un kontroles divīzijas produktus gan mājokļiem, gan lielām ēkām, gan rūpniecībai.

Honeywell produktu katalogs (VAS/BMS lietas) šeit

  • Atsūtiet preces kodu vai fotogrāfiju un mēs sagatavosim piedāvājumu.
  • Ja ir vajadzīgs risinājums, bet nezināt tieši kuri produkti ir vispiemērotākie. Sūtiet aprakstu, ko vēlaties atrisināt vai uzlabot. Sakomplektēsim produktus, lai viss strādātu izcili.
  • Pasūtīt

"Resideo" energopārvaldība mājoklim

Jūsu komfortam un mūsdienīgam dzīves veidam.

Resideo ir plašs produktu klāsts apkurei, radiatoru armatūra, vārsti, radiatoru galvas, gan termomehāniskās, gan elektroniskās. Armatūra ūdensapgādei, filtri, spiediena redukcijas vārsti.

Daļu produktu varat iegādāties mūsu internetveikalā medusaka.lv

 
 

Ja radās jautājumi par energopārvaldības risinājumiem vai vēlaties veikt pasūtījumu, rakstiet!

Lūdzu, aizpildiet formu. Mēs ar Jums sazināsimies.

VAS / BMS projekti, ZEDRA SIA